„I malá rada a snadná aktivita
dokáží přímo zázraky.“


— Natálie Měsíčková

Myslím, že je dobrá rada nad zlato.

Ať už jste prvorodičky, zkušené maminky nebo i nastávající tatínci. Mám pro Vás spoustu zajímavých a cenných informací, které jsou důležité pro těhotenství, snadný průběh porodu i Vaše společné první roky po něm.

Předporodní kurzy

V mém kurzu získáš ty i tvůj milující partner široké spektrum informací, které jsou důležité pro Vaše rozhodnutí ohledně porodu. Na kurzech zapojíme všechny naše smysly a hlavně se budeme dobře bavit.

Více o předporodních kurzech

Zdravý pohyb v těhotenství

Zvol si aktivitu blízkou tvému srdci, ať už je to cvičení, plavání nebo tanec. Zahřeješ, posílíš a protáhneš tak všechny své svaly, které jsou důležité pro snadný průběh tvého porodu.

Více o zdravém pohybu v těhotenství

Osobní konzultace

Potřebuješ-li hlubší nebo širší odborné informace. Cítila by jsi se uvolněněji v jiném prostředí? Právě pro tebe nabízím osobní nebo online odborné poradenství.

Více o osobní konzultaci

Natálie Měsíčková

Jsem šťastnou maminkou dvou dětí, přítelkyní, instruktorkou cvičení pro těhotné s předporodní přípravou a lektorkou práce s rodinou s prvky Montessori.

Založila jsem „rodíme srdcem“, protože věřím, že je stále více žen i mužů, kteří přemýšlejí o tom, co je nejlepší pro ně a jejich miminko, kteří chtějí dostat tu nejkvalitnější péči, která bude respektovat jejich přání a potřeby.

Přečtěte si můj blog