„Nauč se vnímat své měnící se tělo,
u porodu ti to krásně pomůže.“


— Natálie Měsíčková

Hledáš zdravou aktivitu v těhotenství?

Přijď mezi nás a zvol si formu pohybu, která je ti blízká. Prospěješ tím sobě i miminku. Všeobecně se doporučuje začít po ukončeném 12. týdnu těhotenství, ale pokud jsi zdravá a cítíš se dobře, můžeš přijít i dřív.

Tance pro těhotné - Pohlazení pro miminko v bříšku

Jaké to je hladit miminko už v bříšku, kdy skrze jemné houpavé pohyb cítíš, jak se uvolňuješ a vychutnáváš si krásu svého těla? Jaké to je komunikovat s miminkem pomocí pohybu? A jak ti to může pomoci při porodu?

Tance pro těhotné velmi doporučuji i ženám, které mají dojem, že vůbec neumí tančit. Tanec pro těhotné je totiž o prožitku a ne o technice.

Rozsah: 1 hodina

Počet účastnic:3 – 8
Cena tance: 700,- Kč / 10 setkání,
500,- Kč / 10 setkání pro maminky, které se účastní některého mého kurzu nebo
100,- Kč / 1 lekce

Cvičení pro těhotné s gymbally a overbally

Přijď se pohodlně protáhnout a posílit všechny svalové skupiny s pomocí gymballů a overballů. Nauč se vnímat své stále se měnící tělo, protože to je to, co ti u porodu krásně pomůže. Vhodný pohyb je nesmírně důležitý pro tvou fyzickou a psychickou pohodu.

Rozsah: 1 hodina

Počet účastnic:3 – 8
Cena cvičení: 700,- Kč / 10 setkání,
500,- Kč / 10 setkání pro maminky, které se účastní některého mého kurzu nebo
100,- Kč / 1 lekce

Plavání pro těhotné - Na vlnách pohody

Nalaď se na sebe a miminko v prostředí, které je ideální pro zdravý pohyb v těhotenství. V bazénu se navíc budeš cítit nesmírně pohodlně, protože voda odlehčí tvým zádům a odplaví všechny starosti běžného dne.

Rozsah: 1 hodina

Počet účastnic:3 – 8
Cena plavání: V současné době probíhají jednání o místě a ceně.

Individuální práce s tělem v těhotenství

Většinu žen trápí v těhotenství nějaké tělesné obtíže, především bolesti zad. Chceš svým zádům odlehčit a naučit se, jak si účinně pomoci dotykem, teplem a aromaterapií? Nabízím ti individuální práci s tělem spojenou s relaxací, která ti výrazně uleví a hlavně tě dobře naladí.

Rozsah: 1 hodina

Počet účastnic:1
Cena za individuální setkání: 350,- Kč

Natálie Měsíčková

Jsem šťastnou maminkou dvou dětí, přítelkyní, instruktorkou cvičení pro těhotné s předporodní přípravou a lektorkou práce s rodinou s prvky Montessori.

Založila jsem „rodíme srdcem“, protože věřím, že je stále více žen i mužů, kteří přemýšlejí o tom, co je nejlepší pro ně a jejich miminko, kteří chtějí dostat tu nejkvalitnější péči, která bude respektovat jejich přání a potřeby.

Přečtěte si můj blog